«Білімді студент – 2016» сайысы

2016 жылдың 2 қараша күні, Уәлиханов ауыл шаруашылық колледжінде Мемлекеттік тілді меңгертуде, сонымен қатар студенттер бойына патриоттық рухты көтеру мақсатында. Сәрсенбі күні 1-2 курс студенттері арасында «Білімді студент – 2016» атты сайыс өткізілген болатын. Сайыс 4 кезеңнен құрылды. Қатысқан студенттер: Ғазизов Қажымұрат, Коробер Вадим, Абишев Болатбек, Мустафа Гульжан, Зенова Аягоз. Студенттер өздерінің білімдері мен шыңшылдығын көрсете алды.

Алғашқы кезеңдегі «Бәйге» сұрақтарына шапшаң жауап қайтарып, ұпай сандары арқылы алға озып шыққан студенттер ойынды жалғастырды. Ойынның қорытындысы бойынша, «ең көп» деген ұпай санымен 2 курс студенті Ғазизов Қажымұрат «Білімді студент – 2016» атты атаққа лайық болды.

Сайыс студенттерге қатты ұнады, олар өздерінің қазақ тілін жақсы меңгергенің, сонымен қатар алдағы уақытта сайыстарға белсене қатысатыны жайлы атап өтті. Мемлекеттік тілді меңгеруде, оны болашақ ұрпаққа насихаттауда студенттер мен ұстаздар көп үлестерін қосуда.