Арнайы пәндер апталығы

2021 жылғы 29 наурыз бен 2 сәуір аралығында Уәлиханов ауыл шаруашылық колледжінде Арнайы пәндер апталығы өтті. Ашылу 29 наурызда өтті.

30 наурызда жоспарға сәйкес Ж .К. Ожанова "Агрономия негіздері" пәні бойынша "Агрономия Елі" Ойыны бойынша сыныптан тыс іс-шара өткізді. Іс - шараның мақсаты оқу процесінде алған білімдерін бекіту, таңдалған мамандыққа қызығушылық тудыру, кәсіби дағдыларды дамыту. Сайысқа екі команда қатысты. Ойын 5 конкурстан өтті. Студенттер пән бойынша сұрақтарға жауап беру арқылы өз білімдерін көрсете білді.

2021 жылдың 30 наурызында арнайы пәндер оқытушысы Б.А. Каркошев "Своя игра"атты сыныптан тыс іс-шара өткізді. Студенттер өте белсенді болып, "ауылшаруашылық машиналары"пәні бойынша білімдерін көрсетті. Ойынның мақсаты-тақырыпқа деген қызығушылықты ояту, тез ойлау және дұрыс шешім қабылдау қабілетіне ықпал ету.

2021 жылғы 31 Наурызда арнайы пәндер оқытушысы А.А. Сериков "Машиналарға техникалық қызмет көрсету және жөндеу" пәні бойынша сыныптан тыс іс-шара өткізді. Екі команда қатысты студенттер өте белсенді болды. Ойынның мақсаты-ауыл шаруашылығы машиналарына деген қызығушылық, өз қабілеттерін дамыту, тез ойлау және шешім қабылдау қабілетін қалыптастыруға ықпал ету. Іс-шара соңында үздік ойыншылар мен қатысушыларға сыйлықтар берілді.

31 Наурызда тамақ дайындау технологиясы күні "сүт және сүт өнімдері "тақырыбында іс-шара өткізілді. Екі команда арасында сайыс өткіздік . Сұрақтармен викторина өткізілді, барлық сұрақтар слайдтарда көрсетілді. Келесі тапсырма "иә" немесе "жоқ" деп жауап беретін сұрақтар болды, содан кейін тестілеу болды ,содан кейін қатысушылар практикалық бөлім жасауға, тамақ дайындауға кетті . Қазылар алқасы соңында байқау нәтижелерін жариялады.

2021 жылдың 01 сәуірінде Арнайы пәндер оқытушысы Тастубаев Б. С. "сіз өз мамандығыңызды білесіз бе?"Іс-шараның мақсаты-алған білімдерін бекіту. Өз қабілеттерін дамытуға деген ұмтылыстың қалыптасуына ықпал ету, адам өміріндегі еңбек қызметінің маңыздылығын көрсету.

02021 жылдың 02 сәуірінде Арнайы пәндер оқытушысы Д.Т. Даиров бухгалтерлік есеп негізінде "бухгалтер күні"тақырыбында сыныптан тыс іс-шара өткізді. Сабақтың құрылымы қазіргі сабақты құру талаптарына сәйкес келді. Іс-шарада бухгалтерияның (бухгалтердің) пайда болу тарихы айтылды. Мультимедиялық презентация қолданылды. Интерактивті сұрақтар қойылды, оларға студенттер жауап берді, тапсырманы студенттер орындады. Кәсіби бухгалтердің "бухгалтер болу қиын ба?"сондай-ақ, бейне материал пайдаланылды, онда кәсіби бухгалтер қалай бухгалтер болуға, неден бастау керек, нені үйрену керек деген кеңестер берді.

4 сәуірде Арнайы пәндер онкүндігін Ж.С. Мажитов аяқтады. жол қозғалысы ережелері бойынша іс-шаралар "ең ақылды және ең жылдам" оқушылардың іс-әрекетін жандандыру, ойды тұжырымдау және баяндау дағдыларын дамыту, жағдайды модельдеу, ЖЖЕ-ге шығармашылық қызығушылықты дамыту, оқушылардың көкжиегін дамыту, төзімділікке, тапқырлыққа, қызығушылыққа тәрбиелеу.

ПоАрнайы пәндер апталығы аясында өткізілген конкурстардың жеңімпаздары салтанатты түрде марапатталып, шағын сыйлықтар алды.