18/10/2024  Жұма

Наурыз мейрамы

2023 жылғы 17 наурызда Уәлиханов ауыл шаруашылығы колледжінің қабырғасында Наурыз мерекесіне арналған іс-шара өткізілді.

Наурыз-көктемнің ежелгі мерекесі. Ұлы Наурыз еліміздің барлық көпұлтты халқын өзінің мерекелік "шаңырағы" астында біріктіреді! Наурыз мейрамы-табиғатты оятудың жарқын көктем мерекесі, ол оптимизм мен ең жарқын және қымбат тілектердің орындалуына үміт ұялатады.

Мереке жоспарланған бағдарлама бойынша өтті. Бұл іс-шара Қыдыр Ата мен Наурыз әженің келуінен басталып, қазақ халқының мәдениеті мен дәстүрлерін бейнелейтін сахналық қойылымдармен сүйемелденді. Мереке танымдық, түрлі-түсті және жарқын, достық атмосферада өтті. Топ студенттері мерекеге белсене қатысты, әр топ Қазақстан халқының сахналық дәстүрлерін көрсетті, ұлттық ойындар - Қыз қуу мен арқан тартысқа қатысты.

Топтар үздік үстел, Үздік безендіру және ұлттық дәстүрлердің үздік көрсетілімі номинациялары бойынша марапатталды, студенттер грамоталармен марапатталды-12 топ бірінші, екінші орын 13 топ және үшінші орын 11 топ.