ЖҰМЫС БЕРУШІЛЕР КҮНІ

16.11.22-1

Елімізде тұтастық, бірлік пен ұйымшылдық орнату мүддесінде 15 қарашада мықты мамандарды дайындау сапасын арттыру үшін, облыстың барлық колледждерінде жұмыс берушілер мейрамы аталып өтуде. Шараға сәйкес жұмыс берушілердің оқытудағы өзекті мәселелері бойынша зертханалар мен колледж аудиторияларын таныстыра отырып, экскурсиялар өткізілу жоспарланды.

Соған орай, біздің Уәлиханов ауылшаруашылық колледжінде «Жұмыс берушілер» күніне арналған мерекелік іс – шара өткізілді. Іс-шараға ФХ «Жолдасбай Агро» басшысы Жолдасбаев Серик Каирбекович, директорының орынбасары ТОО «Агрофирма Кзылту – НАН» Ильясов Жумабек Султанбекович, «ИП Темирбекова» директоры Темирбекова Рашида Магжановна, ИП «Мукушев К» басшысы Мукушев Кайрат Оразалинович қонақтарымыз шақырылды. Марапаттау рәсімі, салтанатты жиналыс пен мерекелік концерт ұйымдастырылды. Мерекенің шеңберінде кабинеттерде экскурсиялар өткізілді. Жұмыс берушілер күні кадр даярлау және түлектерді жұмысқа орналастыруда жұмыс берушілермен ынтымақтастықты кеңейту мақсатында өткізіліп отыр.

16.11.22-1